





FLAME ORIGAMI® tütar
Kirjeldus
Flame Origami® (Meitincel) on tihe, kompaktne põõsaroos (50–60 cm kõrge ja lai), mis kuulub põõsarooside gruppi. See õitseb 3–15 kimbulise, täidislehe, kausikujulise õiega (~5 cm) õisikutes, mis muutuvad kreemikasvatest, virsiku-, aprikoosi- ja roosatoonidest. Erakordselt rikkalikult õitsev, haigustekindel, õitseb korduvalt kevadest külmadeni ja sobib suurepäraselt pottidesse, rõdudele ja värvikatesse massiistutustesse.
- Staatus: MÜÜDUD
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-60 cm |
| Laius | 50-60 cm |
| Eelised | Tumeroheline, läikiv lehestik |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kreemvalge, oranž, roosa |
| Värv | Värvus varieerub pastellroosast ja oranžist kreemvalgeni |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)