


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
FLORENTINA®
Aprašymas
Florentina® yra stipri, ligoms atspari vijoklinė rožė, kurios aukštis yra maždaug 200 cm ir plotis 80 cm. Ji turi ryškiai raudonus, visiškai pripildytus žiedus (~9 cm, 26–50 žiedlapių), suformuotus didelėse šluotėse, su nuosaikiu aromatu. Ji pakartotinai žydi nuo birželio iki spalio ir gerai auga konteineriuose arba ant grotelių.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Kraujo raudonis |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)