
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)


-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

FRÄULEIN MARIA®
Kirjeldus
'FräuleinMaria' on erkkroosa floribunda Kordes' Parfuma® kollektsioonist, mis kasvab umbes 70 × 50 cm suuruseks. Sellel on 8–10 cm suured, täidisõied, kausikujulised õied (≈41 kroonlehte) erkkroosa värvi intensiivse, värske tsitruseliste aromaadiga, mis on kõige tugevam hommikuti ja õhtuti. ADR sertifitseeritud ja väga vastupidav haigustele, õitseb korduvalt juunist külmadeni ja sobib kasvatamiseks peenardel, konteinerites või terrassidel.
- Staatus: 60
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Taasõitsemine |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Särav vaarikaroosa segatud jaheda roosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Sädelevad värsked sidruninoodid kombineerituna rohelise õuna ja värskelt niidetud muru lõhnaga. Põhinoodis on ka vürtsikas seedripuu ja patšuli ning leevise lõhn, mis õitsemise ajal järk-järgult ilmutavad.Lõhna maksimaalset intensiivsust on tunda varahommikul või õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)