
FREIFRAU CAROLINE®
Kirjeldus
Freifrau Caroline® on intensiivselt lõhnav floribunda roos, mille suurus ulatub ~70 × 50 cm. Sel on tumedad violetpunased, nostalgiale, täielikult täidetud õied (~7–8 cm, 41+ kroonlehte) tugeva puuviljalise aroomiga (pirn, õun, aprikoos), mis saavutab maksimumi lõunaajal ja õhtul. See on väga haiguskindel, talvekindel, õitseb korduvalt ja on ideaalselt sobiv peenardesse, konteineritesse või istikuteks — ADR sertifitseeritud 2019. aastal.
- Staatus: 60
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | ADR sertifikaat |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Rubiinpunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Domineerib pirni magus ja värske noot, õite avanedes muutub see pehmeks õuna- ja aprikoosilõhnaks. Lillelise südamenoodi moodustavad klassikaline rooside aroom ja geraaniumi lõhn. Lõhna maksimaalne intensiivsus: keskpäeval, õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

