





GRÄFIN ELKE ZU RANTZAU®
Aprašymas
'Gräfin Elke zu Rantzau®' yra floribunda rožė (~80 cm aukščio) su kreminės šviesiai rožinės spalvos, taurės formos pilnaviduriais žiedais ir stipriu vaisingu pikantišku aromatu. Ji žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio, yra labai atspari ligoms ir idealiai tinka rabatams, konteineriams ar kvapniems rabatams.
- Būsena: 57
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Kreminė balta |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Gaivus kreminių vaisių – abrikosų ir obuolių – kvapas kaitaliojasi su pikantiškais aromatais, o miros, žemės, miško ir pačiulių natos užbaigia harmoningą ansamblį. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)