
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
HERGOTINNA CHRISTIANA®
Kirjeldus
HerzoginChristiana® on ADR auhinnaga pärjatud floribunda roos, mis kasvab kompaktselt kuni 70 cm kõrguseks ja 40 cm laiuseks. Sellel on pomponlaadsed kriimikas pastelroosad, täiesti täidetud õied (4–5 cm läbimõõdus) intensiivselt lõhnava buketiga – sidrun, šampanja, ploomiõis, vaarikas, värske õun. Suurepäraselt haigustele vastupidav, õitseb korduvalt suvest sügiseni ja sobib suurepäraselt peenardesse, segapeenardesse, konteineritesse või pookealusteks.
- Staatus: 68
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Lilled rikkalikes kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Valge lill, mille keskel on kreemjas "beebi" roosa varjund |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kütkestav aroom ebatavalise puuviljase tipunoodiga: esmamulje meenutab sidrunit, õrn šampanjanoot sädeleb, aimu on leeder ja diskreetne tipp küpset vaarikat. Südamenoodis domineerib värskus. Ümmargusel antoodil on õhuline mulje värsketest õuntest aias pärast suvist vihma, mida täiendab üsna õrn põhjanoot kerge, õrna magususega ja klassikalise roosibuketiga.Lõhna maksimaalne intensiivsus: keskpäeval, õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)






