





HIINA TÜDRUKU®
Aprašymas
ChinaGirl® yra floribunda rožė (50–80 cm aukščio) su tankiais, visiškai pripildytais citrinų geltonumo žiedais (7–10 cm), kurie išlaiko savo spalvą stiprioje saulės šviesoje. Ji suteikia pakartotinį žydėjimą, švelnų pikantišką aromatą, blizgius lapus ir gerą atsparumą ligoms — idealiai tinka kraštinėms, konteineriams ar sodinimui mažose grupėse.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Reikalinga labai gera, gerai apgalvota sodinimo vieta; Būdingas rudoms dėmėms; Jis turi būti kruopščiai uždengtas žiemai. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puiki gėlių spalva, nenublunkanti saulėje; Dažnas žydėjimas; Labai didelis atsparumas miltligei; Kompaktiška, gausi augmenija; Puikiai tinka sodinti nedidelėmis grupėmis (idealiu atveju 5 - 6 tokios rožės 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas yra 40 - 50 cm), dideliuose gėlių vazonuose ir dėžėse, sodo kubiluose, gėlynuose su daugiamečiais augalais, mišriomis kraštinėmis ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Pastelinė geltona, vis ryškesnė link žiedo centro |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)