





HOMMIK PÄIKE®
Aprašymas
'Morning Sun' yra ryški floribundų rožė su pusiau pilnais žiedų kekėmis šiltais abrikosų, persikų ir švelniai oranžiniais tonais. Ji turi lengvą, šviežų aromatą, kompaktišką, gausų augimą ir puikų pakartotinį žydėjimą. Puikiai tinka rožių lysvėms, konteineriams ar kraštams padaryti šviesesniais.
- Būsena: 6
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai atsparus grybelinėms ligoms, miltligei ir rudosioms dėmėms; Puikus žiemos atsparumas; Tinka sodinti grupėmis (5 - 6 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat maišyti su daugiamečiais augalais lysvėse ir apvaduose. Taip pat puikiai atrodys dideliuose gėlių vazonuose ir sodo kubiluose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Puošnūs ir šilti vasaros saulėtekio atspalviai – ryškiai geltoni, ryškiai oranžiniai, oranžinės-raudonos iki švelniai rausvos spalvos tonai |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


