



INNOCENCE®
Aprašymas
Innocencia® yra grynai balta floribunda/dengimo rožė (≈50 cm aukščio × 50 cm pločio). Ji turi pusiau pilnus žiedynus (~5 cm) su lengvai kvapiais baltais žiedais su geltonais centrais, kurie žydi nepertraukiamai nuo gegužės iki spalio. Puikiai atspari ligoms. Ji idealiai tinka klomboms, kraštams, konteineriams ir apdulkintojams draugiškiems sodinimams.
- Būsena: 6
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Dengtos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Baltas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


