JAZZ®
Aprašymas
Jazz® yra krūminis erškėtis (~60–70 cm aukščio, ~45 cm pločio) su mažais, iš dalies pilnais žiedų kekėmis, kurių spalva kinta nuo vario oranžinės iki persiko ir rožinės spalvos. Jis žydi pakartotinai nuo pavasario iki rudens, turi blizgų, atsparu ligoms lapyną, beveik neturi kvapo ir puikiai tinka klomboms, kraštinėms, konteineriams ar pjaustytiems žiedams.
- Būsena: 19
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Dengtos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Kadangi ši rožė turi stačiai augantį į viršų, rekomenduojama sodinti mažiausiai 3 tokias rožes į vieną grupę 45-50 cm sodinimo atstumu, kad būtų pasiektas kuo maloniausias rezultatas. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai geras gėlių savaiminio išsivalymo gebėjimas; Puikus atsparumas ligoms; Puikus žiemos atsparumas; Krūminė aukštyn auganti augmenija; Galima sodinti ne tik kaip dengiamąją rožę, bet ir nedidelėmis grupėmis kaip smulkias krūmines rožes; Labai plačios sodinimo galimybės: puikiai tiks mišriose rožių lysvėse ir apvaduose, masiniuose sodinimuose, gėlynų pakraščiais papildyti kompoziciją; viešuose ar privačiuose soduose, maišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat terasose dideliuose gėlių vazonuose ir kubiluose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Jaudinantis spalvų žaismas, pagrįstas vario-oranžinėmis gėlėmis – nuo persikinės geltonos ir rožinės iki šviesiai rožinės spalvos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)