





JUBILE DU PRINCE DE MONACO® Meisponge
Kirjeldus
'Jubilé du Prince de Monaco®' (Meisponge) on floribunda roos (70–80 cm kõrge) üllatavate kahevärviliste õitega — kreemjasvalged kroonlehed eredpunase servaga, umbes 9 cm läbimõõduga. See õitseb pidevalt kevadest sügiseni, on väga haiguskindel ja pakub õrna aroomi. Ideaalselt sobib elavataimedeks, ääristeks ja aiavoodidesse.
- Staatus: 125
- Bränd: Ar B Agro
13.00€
Maksudeta: 10.74€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-80 cm |
| Laius | 40-50 cm |
| Eelised | Matt, tumeroheline lehestik; Õitseb peaaegu lakkamatult juunist kuni külmadeni väga vastupidavas põõsas roosipõõsas; Väga hea vastupidavus haigustele; Sobib suurepäraselt rühmade istutamiseks, ühe sordi peenardeks ja ääriste kaunistamiseks; Võib kombineerida püsilillede, väikeste põõsaste, sibullillede ja suvelilledega, luues suhteliselt lihtsa hooldusega uhkeid kooslusi. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Kreemjasvalged kroonlehed intensiivse magenta punasega, luues tugeva kahetoonilise kontrasti |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


