





JUBILE DU PRINCE DE MONACO® Meisponge
Aprašymas
'Jubilé du Prince de Monaco®' (Meisponge) yra floribunda rožė (70–80 cm aukščio) su stebinančiais dviejų spalvų žiedais — kreminio baltumo žiedlapiais su ryškiai raudonu kraštu, maždaug 9 cm skersmens. Ji žydi nuolat nuo pavasario iki rudens, yra labai atspari ligoms ir skleidžia švelnų aromatą. Idealiai tinka gyvatvėrėms, rabatams ir gėlyno grupėms.
- Būsena: 125
- Prekės ženklas: Ar B Agro
13.00€
Be PVM: 10.74€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-80 cm |
| Plotis | 40-50 cm |
| Privalumai | Matinė, tamsiai žalia lapija; Žydi beveik be perstojo nuo birželio iki šalnų labai ištvermingame, krūminiame rožių krūme; Labai geras atsparumas ligoms; Puikiai tinka sodinti grupėmis, vienos veislės lysvėms ir apvadų dekoravimui; Galima derinti su daugiamečiais augalais, mažais krūmais, svogūninėmis gėlėmis ir vasarinėmis gėlėmis, sukuriant nuostabius derinius, kuriuos gana lengva prižiūrėti. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Kreminiai balti žiedlapiai su intensyvia rausvai raudona spalva, sukuriantys stiprų dviejų tonų kontrastą |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


