
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
KASTELRUTHER SPATZEN®ROOS
Aprašymas
Kastelruther Spatzen® rožė yra žavus gruntų dengiamasis krūmas iš Tantau, kuris auga 40–60 cm aukščio ir 70–90 cm pločio. Ji žydi nuolat nuo birželio iki spalio gausiais, smulkiais, gryno balto iki šviesiai rožinio atspalvio žiedais (~2–4 cm), kurie atsiveria nuo taurės iki rozetės formos ir skleidžia švelną alyvų kvapą. Blizgantis, atsparus ligoms lapynas ir kompaktiškas, išlenktas augimas daro ją idealiai tinkamą akmenynams, rabatams, konteineriams ar masiniam sodinimui. Ji yra atspari ir nereikalauja daug priežiūros.
- Būsena: 3
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Dengtos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 40-60 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai blizgi, tamsiai žalia lapija; Puikus atsparumas ligoms; Krūminė aukštyn auganti augmenija; Galima sodinti ne tik kaip dengiamąją rožę, bet ir nedidelėmis grupėmis kaip smulkias krūmines rožes; Ypač tinka sodinti nedidelėmis grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas yra 45 - 50 cm), taip pat terasose dideliuose gėlių vazonuose ir kubiluose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Sniego baltumo su beveik nepastebimu, švelniai rausvu atspalviu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Lengvas, labai malonus žibuoklių aromatas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)