
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
LADY CAPRI®
Kirjeldus
Lady Capri® on hübriidroose suurte, kreemjate aprikoosivärviliste õitega ja tugeva Vahemere aroomiga. See kasvab umbes 70–100 cm kõrguseks, õitseb korduvalt suvest sügiseni ning sellel on terved, läikivad lehed. Suurepäraselt sobib lõikamiseks ja aiapeenardesse.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane haiguskindlus; Suurepärane talvekindlus; terve, tumeroheline lehestik; Sobib väga tugeva aroomiga lõikelilledele; Sobib suurepäraselt segaroosipeenrasse, hübriid-teepeenrasse ja romantilistesse püsikutega segatud aedadesse, aga ka rühmaistandustesse, valides istutada 5–6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 40–50 cm; Samuti on võimalik istutada suurtesse lillepottidesse ja -kastidesse, aiatünnidesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Pehme aprikoosiapelsin segatuna heleroosa ja kreemja valgega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
