LAGUNA®
Aprašymas
Laguna® yra apdovanota, ADR sertifikuota vijoklinė rožė, kuri pasiekia maždaug 250–300 cm aukštį ir 100 cm plotį. Ji formuoja 6–8 tamsiai rožinių, labai pildytų žiedų kuokštes (~10 cm, 45–55 žiedlapiai) su stipriu vaisingu pikantišku aromatu (citrinų, citrinžolių, ličio, pačulio natos). Augalas yra stiprus, atsparus ligoms ir pakartotinai žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens — idealiai tinka pergolėms, terasoms, sienoms ir pjaustiesiems žiedams.
- Būsena: 26
- Prekės ženklas: Ar B Agro
8.00€
Be PVM: 6.61€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 250 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryški, tamsiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Gerai subalansuotas, viliojančiai saldus aromatas, kuriame gaivus citrinų kvapas virsta citrinžolės žiedais. Ypatingą aromatą suteikia ličių kvapas kartu su rožių pelargonijomis, žemiškomis natomis, pačiuliais.Maksimalus aromato intensyvumas: vakarais. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)