





LAMPION®
Kirjeldus
Lampion® on tugev floribunda roos (~70–100 cm kõrge) Tantau'lt. See õitseb eredkollaste, väga täidislike 6–8 cm õiekobaratega, millel on punaselt leegitsevad kroonlehtede servad, mis meenutavad hõõguvaid paberlaternaid. Läikiv, haigustele vastupidav lehestik, korduv õitsemine ja suurepäraselt sobiv lõikelillena — ideaalselt sobiv peenardesse, pottidesse või segapeenardesse.
- Staatus: 18
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Väga tugev, tihe taimestik väga tugevate võrsetega; Suurepärane vastupidavus haigustele; Dekoratiivne, tumeroheline, läikiv lehestik; Õitseb rohkete kobaratena, külgedel 3 - 4 pungaga; Suurepärane talvekindlus; Sobib hästi lõikelilledeks; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 50 cm), samuti segaroosipeenrasse, püsikutega peenrasse, ääristesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Iga õis on kordumatu ja võib olla kas pehmekollane punakate laikudega või pastelne roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


