







LAVENDLI SILUETT®
Aprašymas
LavenderSiluetta® yra vijoklinė rožė (~180 cm aukščio, 70 cm pločio) su 4 cm skersmens pusiau pilnais levandų rožiniais žiedų kekėmis, geltonais centrais ir lengvu, gaiviu kvapu. Ji yra ADR sertifikuota, atspari ligoms ir pakartotinai žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens — idealiai tinka tvoroms, pergolėms ir terasoms.
- Būsena: 18
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 180 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Žiedai gausiai susikaupę |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Levandų rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

