











MAHLAS TERRAZZA®
Aprašymas
Juicy Terrazza® yra koralų oranžinė miniatiūrinė/krūmų rožė (~40–50 cm aukščio) su sultingais, pildytais žiedais (6–8 cm skersmens, ~40–50 žiedlapių), kuri žydi pakartotinai visą sezoną. Ji turi švelnų rožių aromatą, stiprų atsparumą ligoms, gerai auga vazonuose ar mažose sodo erdvėse ir geriausiai auga pilnoje saulėje ar dalinėje šešėlyje.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožės |
| Veisėjas | De Ruiteris |
| Trūkumai | Peržiemoti rekomenduojama patalpoje, pavyzdžiui, vėsiame rūsyje |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Plotis | 30 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)