
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
MAINE ROSE®
Kirjeldus
'Meine Rose' on romantiline hübriididivaroos elegantsemate, õrnalt roosade õitega ja klassikalise, kõrge keskmega. Sel on meeldiv, õrn aromaat, see kasvab sirgjalt ja õitseb korduvalt kogu hooaja jooksul. Tänu heale haiguskindlusele sobib see hästi peenardesse, äärteisse ja lõikelillede aedadesse.
- Staatus: 46
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kreemjas valge rohekate välislehtede ja rubiinpunase roosi kroonlehe servadega, mis õitsemise ajal pehmenevad |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Mõnusalt vürtsikas |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

