





MAINZER FASTNACHT®
Kirjeldus
'Mainzer Fastnacht®' on vertikaalne hübriid-teehibiskusroos (umbes 80–130 cm kõrge) suurte (8–10 cm), täielikult täidetud hõbedas-lilla õitega, mis eraldavad tugeva värskelt vürtsikat aroomi. See õitseb korduvalt hilisest kevadest külmadeni, sellel on läikivad helehelesed lehed, see on tugev, terve ja ideaalselt sobiv aiapeedidesse või pookimiseks.
- Staatus: 49
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100-130 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Jõuline, püstine, tugev taimestik; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärased lõikelilled; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 5–6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Hõbedane lavendel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


