
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MÄNGULINE ROCOCO®
Aprašymas
'PlayfulRokoko®' yra žavinga rožinė sodo rožė, kurią pristatė Rosen Tantau. Ji auga tankia, vertikalia forma, maždaug 50–80 cm aukštyje, su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais. Pusiau pilni peonijų stiliaus žiedai yra 6–8 cm pločio, formuojasi 3–5 žiedų kekėse ir gausiai žydi nuo vasaros pradžios iki šalnų. Ji praktiškai neturi kvapo, yra nepaprastai sveika (labai atspari miltligei ir juodajai dėmėtligei), taip pat yra aukštai vertinama kaip puikus pjaustytas žiedas.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Purškiama rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms; Puikus žiemos atsparumas; Labai produktyvi sodo rožė - pasižymi greitu augimu ir dažnu žydėjimu; Tinka skintoms gėlėms; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatžolėse ir romantiškuose soduose, sumaišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat grupiniuose sodinimuose, pasirenkant 1 kvadratiniame metre sodinti 6 - 8 tokias rožes, kurių sodinimo atstumas yra 35 - 40 cm. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)