
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ORANGE BABYFLOR®
Aprašymas
'Orange Babyfloor' yra žema dengimo rožė su gausiais, mažais, ryškiai oranžiniais žiedais. Ji turi kompaktišką, plintantį augimo būdą, nuolatinį žydėjimą ir puikų atsparumą ligoms. Idealiai tinka rabatų formavimui, uolinukams ir ryškių spalvų suteikimui nepriekaibingoms aplinkoms.
- Būsena: 5
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 30-50 cm |
| Plotis | 35 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Labai ryškiai rausvai oranžinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |




















-600x600.jpeg)