



PÄIKESEKIIRE FLOWER CIRCUS®
Aprašymas
Sunbeam Flower Circus® yra stačiai auganti floribundos rožė, kurią selekcionavo Kordes. Ji užauga maždaug 50–60 cm aukščio ir 40 cm pločio, todėl idealiai tinka mažiems sodams, konteineriams ar terasoms. Rožė turi vidutinio dydžio iki labai pilnus, aukso geltonus žiedus su plokščia forma, kiekvienas jų turi 25–30 žiedlapių. Ji žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio ir turi blizgius, tamsiai žalius lapus. Nors ji neturi kvapo, ji yra žinoma dėl savo atsparumo ligoms ir šalčiui. Ši rožė gerai tinka saulėtoms vietoms ir suteikia gyvybingumo bet kuriam sodui.
- Būsena: 3
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožė |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Plotis | 30 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


















-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)