-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
NAUTICA®
Aprašymas
'Nautica' yra žavioji floribundų rožė su vidutinio dydžio, levandų iki violetinės spalvos žiedų šluotelėmis ir švelnių, saldžių aromatų. Ji turi kompaktišką, tankų augimą, puikų pakartotinį žydėjimą ir gerą atsparumą ligoms. Puikiai tinka apželdinimui, konteineriams ir romantiškoms sodo vietoms.
- Būsena: 24
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | ADR sertifikatas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė, violetinė |
| Spalva | Violetinė levandų spalva su aviečių rožine spalva |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


