
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ORIENTA® AYLIN
Aprašymas
'Orienta Aylin' yra ryški dengiamoji arba kraštovaizdžio rožė su gausiais, paprastais iki dalinai pilnais žiedais ryškiai rožinės spalvos su auksiniu geltonuoju centru. Ji turi lengvą aromatą, žemą, plintantį augimą ir puikų atsparumą ligoms. Puikiai tinka kraštelių, šlaitų ir masiniams sodinimams.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Dengta rožė, Maža krūminė rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Kadangi ši rožė turi stačiai augantį į viršų, rekomenduojama sodinti mažiausiai 3 tokias rožes į vieną grupę 45-50 cm sodinimo atstumu, kad būtų pasiektas kuo maloniausias rezultatas. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Plotis | 50-80 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms; Krūminė aukštyn auganti augmenija; Galima sodinti ne tik kaip dengiamąją rožę, bet ir nedidelėmis grupėmis kaip smulkias krūmines rožes; Labai plačios sodinimo galimybės: puikiai tiks mišriose rožių lysvėse ir apvaduose, masiniuose sodinimuose, gėlynų pakraščiais papildyti kompoziciją; viešuose ar privačiuose soduose, maišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat terasose dideliuose gėlių vazonuose ir kubiluose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Šiltas geltonas atspalvis su tamsiai raudonu gėlių centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)