







ORIENTA® SHILA
Aprašymas
'Orienta Shila' yra ryški žemės dangos rožė su ryškiai geltonais, paprastais iki dalinai pilnais žiedais ir ryškiai raudonu centru. Ji turi lengvą aromatą, žemą, plintantį augimo būdą ir puikų atsparumą ligoms. Idealiai tinka kraštinėms, uolienynams ir spalvingiems masinėms sodinimams.
- Būsena: 10
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Energinga, krūminė, į viršų auganti augalija; Puikus atsparumas miltligei, rudosioms dėmėms; Puikiai tinka sodinti nedidelėmis grupėmis, dideliuose gėlių vazonuose ir dėžėse, įvairių tipų mišriose rožių lysvėse ir apvaduose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Įvairių rožinių atspalvių, nuo lašišinės rožinės iki ryškios avietinės. Be to, ryškiai geltoni dulkiniai papuošti ryškiai raudonais siūlais. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)