



ORIGAMI® Meimozahiq
Kirjeldus
ORIGAMI® 'Meimozahiq' on Tähtede roos! Ilus floribunda roos rikkalike õitega, mis säilivad kuni esimeste külmadeni. Selle punased ja valged kroonlehed on peenelt värvitud ning moodustavad täisnurki, meenutades ruudukujuliste kastikeste virna. Tõeline sordi uuendus Meilland'ilt — unikaalne roos!
- Staatus: 44
- Bränd: Ar B Agro
13.00€
Maksudeta: 10.74€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-80 cm |
| Laius | 40-50 cm |
| Eelised | Sagedase ja rikkaliku õitsemisega kompaktne, ümar ja hargnev põõsas; Sobib ideaalselt mitte ainult peenardesse ja ääristesse, vaid ka suurtesse lillepottidesse; Õitseb juunist kuni külmadeni 2–5 õieliste õisikutena; Tumeroheline satiinlehestik, mis on haiguskindel; Vastupidav nii talvisele pakasele kui ka suvekuumusele. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Kroonlehtede põhivärviks on pehme sidrunikollane ning päikese mõjul muutuvad need erkpunaseks, mis tõstab veelgi roosi ainulaadset tähekuju. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Algsetest roosidest voolab diskreetne värske aroom |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

