







JACQUES CARTIER
Kirjeldus
Jacques Cartier® on ajalooline põõsaroos/pargi roos, mis kasvab 90–150 cm kõrguseks ja ~100 cm laiuseks. Sellel on keskmised kuni suured, täielikult täidetud, õrnalt roosad rosettõied (~8–9 cm, ~70 kroonlehte) iseloomuliku nupukujulise keskosaga ja intensiivse vanaaegse roosi aroomiga. Õied moodustuvad kihmudes hiliskevadest sügiseni ning taim õitseb korduvalt, on varjutaluv, haiguskindel, külmakindel ja ideaalselt sobib väikestesse aedadesse, peenarde äärtesse, elusaiadesse või lõikelilledeks.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pargiroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 80 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)
-600x600h.jpg)
-T1000-600x600.jpg)


