ÕUNAÕIS
Kirjeldus
ÕUNAÕIS on võluv Läti floribunda roos, mille on aretanud Jānis Rukšāns. Roos on nimetatud õunaõie järgi tänu oma õrnalt roosadele, kergelt lõhnavatele õitele, mis õitsevad kobaratena. Roosil on kompaktne, tihe kasvuviis, mis tavaliselt saavutab 60–80 cm kõrguse, mistõttu sobib see hästi ääristesse, väikestesse aedadesse või konteineritesse. ÕUNAÕIS on hinnatud korduva õitsemise eest suve algusest sügiseni ja hea vastupidavuse eest levinumate roosihaiguste vastu. Roosil on romantiline värv ja korralik vorm, mis muudab selle suurepäraseks nii formaalsetes kui ka maalähedases stiilis istutustes.
- Staatus: 55
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pargiroosid |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 150-200 cm |
| Laius | 80 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Roosa valgega |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


