
-700x700.jpeg)


-700x700.jpeg)


-300x300.jpeg)


-300x300.jpeg)

LYDIA FREIMAN
Kirjeldus
LidijaFreimane® on Läti pargiroos, mille selekteeris 1960. aastatel Roberts Āboliņš. See kasvab 150–200 cm kõrguseks ja 120–150 cm laiuseks, moodustades püsti, püramiidjaku põõsa suurte, läikivate, tumerohelist lehtedega. Tal on 8–11 cm suured, täielikult täidisõielised erksalt violetroosad õied (3–7 õit varre kohta) tugeva lõhnaga, mis õitsevad korduvalt kogu hooaja jooksul. Okastest on rohkesti ja roos on väga vastupidav haigustele, põuale ja külmakindel — suurepäraselt sobib elaiaedadeks, parkistutusteks või lõhnavateks aiaketrasteks.
- Staatus: 66
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pargiroos |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 120-200 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Tihedalt pakitud lilled |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Tume roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |




-600x600h.jpg)
-T1000-600x600.jpg)


