
PIERRE ARDITI® Meicalanq
Kirjeldus
'Pierre Arditi®' on puhtvalge hübriidteeroosi sort, mis kasvab tugeval, püstsel põõsal (90–120 cm kõrge). Sellel on suured, täiesti täidisõied, karikajas kujuga õied (13–14 cm läbimõõdus) umbes 95 kroonlehega. Õied ilmuvad järjestikuste lainetena hilisest kevadest sügisenI ja eraldavad tugeva, puuviljaliku aroomi, mis meenutab virsikut, pirnit, vaarikat ja eksootilisi puuvilju. Taimel on läikiv, tumeroheline lehtestik, suurepärane vastupidavus haigustele ja külmale, ning see on imetlusväärne eksemplar või lõikelill.
- Staatus: 88
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 90-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Massiivne, isoleeritud põõsas. Ideaalne ääriste, radade, lõikelillede jaoks. Õitseb lainetena juunist kuni külmadeni kuni 14 cm läbimõõduga õitega. Suurepärane taimestik - väga tugev, püstine põõsas väga dekoratiivse, tumerohelise ja läikiva lehestikuga ning samuti väga hea haiguskindlusega. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Puhtalt lumivalge, kuid jaheda ilmaga võib katta roosade toonidega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Lilled väljendavad võimsat aroomi, segunedes roosi ja valge lillelõhna valge virsikukoore ja William pirni puuvilja nootidega |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)