







PIERRE DE RONSARD® Meiviolin
Aprašymas
'Pierre de Ronsard' yra klasikinė vijoklinė rožė, kuri užauga 2–3 m aukščio ir maždaug 1–1,5 m pločio. Ji gausiai žydi nuo vasaros pradžios iki rudens dideliais, seno stiliaus rožės, taurės formos žiedais, kurie yra kreminiai balti su švelniai rožiniais kraštais. Žiedlapių skaičius paprastai būna 55–70, o žiedai skleidžia švelnu, senos rožės aromatą. Augalas yra stiprus, atsparus ligoms ir 2006 metais buvo pavadintas populiariausia pasaulio rože — idealiai tinka arkoms, pergoloms ar kaip romantiškas sodo centrinis elementas.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Trūkumai | Kadangi ši rožė tapo perkamiausiu vynmedžiu pasaulyje, deja, buvo begalė bandymų ją nukopijuoti ir suklastoti, todėl svarbu atkreipti dėmesį į Meilland autentiškumo etiketę. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad esame licencijuoti Meilland rožių veislių pardavėjai ir pirkti rožių sodinukus pas mus yra visiškai saugu. |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200-300 cm |
| Plotis | 250 cm ir daugiau |
| Privalumai | Energingas, stiprus augimas; Didelis atsparumas ligoms; Sodri, ryškiai žalia satino lapija su raudonu atspalviu ant jaunų ūglių; Idealiai tinka sienų ar grotelių žydėjimui, taip pat arkų ir kolonų dekoravimui (gali apimti 8 - 12 m2); Rožė, kuriai Pasaulio rožių draugija 2006 metais suteikė „Pasaulio mėgstamiausios rožės“ titulą, o jos sėkmė tęsiasi iki šiol. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Švelni kreminė rožė, nuspalvinta žvilgančiu karmino rožinės spalvos centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)