



PRETTY TERRAZZA®
Aprašymas
'Pretty Terrazza®' yra maža, tankiai auganti rožė su ryškiais koralų oranžiniais žiedais. Ji žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens ir turi lengvą, saldų aromatą. Puikiai tinka vazonams, balkonams ar mažiems sodams. Ją lengva prižiūrėti, ir ji yra gerai atspari ligoms.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožės |
| Veisėjas | De Ruiteris |
| Trūkumai | Peržiemoti rekomenduojama patalpoje, pavyzdžiui, vėsiame rūsyje |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Plotis | 30 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




