
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ROOSA KLAVER®
Kirjeldus
'Pink Piano®' on nostalgne teehübriidroose, mis kasvab umbes 100–130 cm kõrguseks ja 50–80 cm laiuseks. Sellel on mahlakas, sfääriline kuni kausikujuline õis küllastunud maasika-roosas värvis, sageli väikeste külgõitega igal varrel. Õite läbimõõt on 6–10 cm ja need on täidised enam kui 40 kroonlehega. Need õitsevad korduvalt hilisest kevadest kuni sügiseni ja eraldavad kergelt vaarika lõhna. Taim on kompaktne, terve ja ideaalselt sobiv aiarabattesse, segadobeedesse või lõikelillede kirvudeks.
- Staatus: 1
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100-130 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Kompaktne ja tugev kasvutüüp; Suurepärane vastupidavus haigustele, eriti pruunlaiksusele ja jahukastele; Suurepärane istutamiseks väikestesse rühmadesse (ideaaljuhul 4-5 sellist taime 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 45 cm), samuti suurpeenrasse, segaroosipeenrasse, teerooside hübriidrühmadesse jne kombinatsioonis püsililledega; Kaunid ja vastupidavad lõikelilled. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Hele fuksiaroosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kerge vaarika lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

