





ROSE DE RESHT®
Kirjeldus
'Rose de Resht' on lõhnaline, vanamoeline roos, mille kõrgus on umbes 90–120 cm ja laius 75–100 cm. Sellel on väikesed, täidlased, roseti kujulised õied (~6 cm läbimõõduga) tumedas purpurpunases või vaarikaroosas värvis, mis ilmuvad kogumikes hilisest kevadest kuni sügiseni. Õied kiirgavad tugevat, klassikalist Damaskuse roosi aroomi. See on väga vastupidav haigustele, äärmiselt külmakindel ja ei vaja palju hooldust, kasvab hästi päikese käes või osalises varjus — ideaalselt sobib segapeenardesse, elusaiadesse, konteineritesse või kõigile, kes soovivad lõhnavat, hõlpsasti hooldatavat aiaroos.
- Staatus: 14
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Pargiroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Õitseb läbi hooaja, väga vastupidav |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Sügav fuksiaroosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)
