





ROSE DE TOLBIAC®
Aprašymas
RosedeTolbiac® yra romantiška, vijoklinė rožė iš Kordes, kuri užauga maždaug 2 m aukščio ir 0,7 m pločio. Ji turi didelius, visiškai pilnus pastelinės rožinės spalvos žiedus su subtiliais abrikosų atspalviais, maždaug 8–10 cm skersmens (kartais iki 12 cm), kurie formuojasi 3–5 žiedų kekėse. Rožės turi lengvą, saldų aromatą, kuris kartojasi nuo vasaros pradžios iki rudens. Ji turi blizgančius žalius lapus, puikų atsparumą ligoms ir klasikingą senos rožės šarmą — idealiai tinka špaleriams, arkoms ar kaip puikus sodo elementas.
- Būsena: 13
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Trūkumai | Santykinai lėtesnis augimas |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Labai stipri rožė; Blizganti, dekoratyvi lapija; Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikus atsparumas ligoms; Labai didelis žiemos atsparumas; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Šviesiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


