
ROSENGRAFIN MARIE HENRIETTE®
Kirjeldus
'RosengräfinMarieHenriette®' on tugevalt lõhnav floribunda roos Kordeselt. See moodustab sirge, lopsakas põõsa, umbes 80–100 cm kõrge ja 60–70 cm lai. Suured, vana roosi stiilis õied (8–10 cm) on tihedalt täidetud rohkem kui 40 õrna roosakate kroonlehtedega. Need moodustuvad väikestes kihmudes, õitsevad korduvalt kogu hooaja jooksul ja kiirgavad rikkalikku, puuviljalist aroomi vürtsikamate aniiside ja värskete õunte nootidega. Taimel on suurepärane haigus- ja vihmakindlus, läikiv, osaliselt läikiv lehtestik.
- Staatus: 208
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Need, kes naudivad tüüpilist lagritsataolist aniisi, märgivad, et mõned roosid armastavad seda tüüpi. See ühendab selle vürtsika noodi klassikalise roosilõhna põhjaga intensiivselt, kuid mitte mõttetult. Ühendavaks elemendiks on värske õunamaitse põhjanoodis. Vürtsikas külg domineerib peamiselt värskes õies ja annab õie avanedes teed puuviljasele iseloomule. Rooside värske ja õrn aroom rõhutab parfüümi puuviljasüdame viimse hetkeni.Lõhna maksimaalne intensiivsus: keskpäeval, õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)