ALABASTER®
Aprašymas
Alabastro rožė yra kompaktiška floribunda rožė su kreminiai baltais, pusiau pildytais žiedais, kurie formuojasi didelėse šluotose. Ji turi lengvą, malonų aromatą ir žydi nepertraukiamai nuo pavasario pabaigos iki rudens. Išaugusi iki maždaug 60–90 cm aukščio, ji turi tankų, blizgantį žalią lapyną ir yra puikiai atspari ligoms — idealiai tinka kraštinėms, konteineriams ar masinėms sodinimo kompozicijoms.
- Būsena: 7
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi dažnai ir visą sezoną po 3 - 5 žiedus; Labai tvirtas, tvirto ūgio; Blizganti, sveika, tamsiai žalia lapija; Energinga, auganti augmenija; Puikios skintos gėlės, pasižyminčios geru išsilaikymu; Puikus atsparumas ligoms; Apvalus, gerai išsišakojęs krūmas; Puikiai tiks masiniuose želdiniuose, dideliuose gėlynuose, gėlių vazonuose, sodo kubiluose, romantiškuose soduose kompozicijoje su kitomis rožėmis ir daugiamečiais augalais, gražinantis apvadus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Kreminė balta |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Aštrus |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)
