



BIEDERMEIER®
Aprašymas
Biedermeier® yra teraso/mikrofloribundų rožė (30–50 cm aukščio), kurią Tantau pristatė 2004 metais. Ji turi rutuliškus, dviejų spalvų žiedus (8–10 cm) vyšnių raudonos spalvos su balzganai žaliu kraštu, kurie lėtai atsiveria 3–5 žiedų šluotelėse ir ilgai išlieka. Su blizgančiais, tamsiais lapais, stipriu atsparumu ligoms ir šalčiui, taip pat tinkamumu vazonams ar skiepams ji formuoja žavingą miniatūrinę rožę.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 30-50 cm |
| Plotis | 35 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas ir atsparumas ligoms; Neįprastai didelės gėlės miniatiūrinei rožei; Tamsi, blizgi lapija; Tinka sodinti ne tik nedidelėmis grupėmis (6 - 8 tokių rožių 1 kvadratiniame metre), bet ir gėlių vazonuose bei dėžėse |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Balta žalsva ir vyšninė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)