



CANDY ROCOCO®
Aprašymas
CandyRokoko® yra ryški Noblesse® sodo rožė, kurią Tantau pristatė 2017 metais. Ji formuoja stačią, stiprų krūmą 70–100 cm aukščio, kuriam būdingi pilnai pripildyti, intensyviai rožiniai žiedai (4–6 cm) kekeliais, kurie ilgai išlieka ant koto su lengvu aromatu. Puikiai atspari ligoms ir idealiai tinka pjovimui, masiniams sodinimams ar mišrioms gėlynoms.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Purškite rožes |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms; Puikiai tinka skintoms gėlėms – žiedai išsilaiko labai ilgai, o daigas turi daug galimai nupjautų stiebų; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, romantiškuose soduose, sumaišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat sodinimuose grupėmis ir pakraščiais, pasirenkant 1 kvadratiniame metre pasodinti 5 - 6 tokias rožes su 40 - 50 cm sodinimo atstumu. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Flamingo Pink iki French Pink (vidutinio rožinio atspalvio su ryškiu, šiltu atspalviu – panašus į vyšnių rožinį, bet šiek tiek šviesesnis) |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)