



CHARLES DE GAULLE® Meilanein
Aprašymas
CharlesdeGaulle® („Meilanein") yra kvapni violetinės-alyvų spalvos arbatinė hibridinė/krūmų rožė, kurią pristatė Meilland. Ji formuoja gausų, stačią augalą (60–90 cm aukščio) su pavieniais, dideliais, taurės formos žiedais (~12 cm, ~38 žiedlapiai). Žiedai pasižymi stipriu, apimančiu rožės aromatu su citrinžolės atspalviais ir žydi pakartotinai nuo pavasario iki pirmųjų šalnų. Ji yra atspari ligoms, žieminga ir pelnė keletą kvapo apdovanojimų — idealiai tinka kraštinėms, terasoms ar puokštėms.
- Būsena: 15
13.00€
Be PVM: 10.74€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Trūkumai | Geba prisitaikyti prie beveik bet kokio klimato, tačiau mėgsta sausą, saulėtą aplinką. |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Išretinti spygliai, dėl kurių rožę lengva prižiūrėti; Didelis atsparumas ligoms; Gausiai žydi. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė, violetinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Stiprus rožių kvapas su citrininės verbenos akcentais |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)