



CHIPPENDALE®
Aprašymas
Chippendale® yra nostalginio stiliaus hibridinė rožė, kuri išauga į stiprų, blizgantį krūmą ~80–120 cm aukščio. Ji formuoja didelius, taurio formos, pilnavidūrius žiedus (8–12 cm, 40–80 žiedlapių) turtingais tamsiai abrikosų iki persikų rožiniais atspalviais su stipriu saldžiarūgščiu aromatu. Žiedai kartojasi nuo vėlyvo pavasario iki rudens; augalas yra išskirtinai atsparus ligoms ir idealiai tinka gyvatvėrėms, klomboms, konteineriams ar sodinukams.
- Būsena: 17
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Stačia, stipri, į viršų auganti augalija; Puikus atsparumas ligoms; Labai ankstyvas pirmasis žydėjimas; Puikus žiemos atsparumas; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatinių rožių lysvėse, želdiniuose su daugiamečiais augalais, apvadais ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Tamsiai oranžinės, persikų, įvairių rožinių spalvų derinys, priklausomai nuo oro |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Saldus vaisių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)