



CONSTANZE MOZART®
Aprašymas
ConstanzeMozart® (Parfuma® kolekcija, Kordes 2012) yra kompaktiška floribunda (60–100 cm) su kreminės rožinės spalvos, visiškai pildytais žiedais (26–40 žiedlapių, ~7–8 cm), kurie pasirodo kekėse nuo birželio iki šalnų. Ji pasižymi turtingu vaisių šampano aromatu ir blizgančiu, atspariu ligoms lapynu – puikiai tinka darže lysvėms, konteineriams ar skiepams.
- Būsena: 50
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Dažnas žydėjimas; Labai didelis atsparumas ligoms; Puikus žiemos atsparumas; Kompaktiška, gausi augmenija; Ypač tinka sodinti į didelius gėlių vazonus ir sodo kubilus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminė rožinė, kuri iš švelnios, beveik blyškiai rožinės ant išorinių žiedlapių virsta ryškesne pudros rožine gėlės centre |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Gaivinantis, išraiškingas aromatas, kurio viršutinės natos primena puikų šampaną ir gaivų vasaros orą po lietaus. Tuo pačiu metu šie kvepalai yra prisotinti citrininės verbenos aromato. Žiedui prasiskleidus, dominuoja saldžios slyvų ir prinokusių abrikosų natos. Visą asortimentą papildo pudros vanilės, heliotropo ir jauno šeivamedžio žiedų potėpiai. Maksimalus aromato intensyvumas pasiekiamas vakare ir vidurdienį. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)