CUBANA®
Aprašymas
Cubana® yra ligoms atspari krūmų rožė, kurios aukštis ir plotis yra 50–70 cm. Ji formuoja abrikosų spalvos iki geltonų, visiškai pripildytų žiedų kekių (17–25 žiedlapiai, ~5–6 cm skersmens), kurie nuolat formuojasi nuo vėlyvo pavasario iki šalnų. Ji turi lengvą aromatą arba visiškai neturi aromato, gerai auga pilnoje saulėje ir idealiai tinka kraštų apželdinimui, masiniam sodinimui ar konteineriams.
- Būsena: 37
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gausus žydėjimas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Unikali ir nenuspėjama spalvų paletė, kurioje vienos rožės žiedai keičiasi iš dulkėtos rožinės, koralinės rožinės, abrikosinės į violetinę. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)