



ERIC TABARLY® Meidrason
Aprašymas
ÉricTabarly® yra stipriai auganti vijoklinė rožė, pasiekianti 2–2,5 m aukštį, su išlenktu, blizgančiu lapynu ir stipriu atsparumu ligoms. Ji turi didelius (10–11 cm), visiškai pilnus, taurės formos tamsiai raudonus žiedus (80–100 žiedlapių) 2–5 žiedų pušķyse. Kartojasi nuo birželio iki šalnų, lengvai iki vidutiniškai kvapni – idealiai tinka grotelėms, sienoms ar atramos konstrukcijoms.
- Būsena: 21
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Trūkumai | Dažnai gamtoje šių rožių kvapas gali būti ne toks stiprus, tačiau įnešus jų žiedus į kambarį jos gali užuosti visą kambarį; Dėl žiedų formos ir tekstūros jie gali būti jautrūs lietui. |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200 - 250 cm, bet gali užaugti ir didesnis |
| Plotis | 250 cm |
| Privalumai | Žiedai gausiai susikaupę |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Tamsiai violetinė, beveik bordo |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Ryškus lelijos kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)