EUROOPA
Aprašymas
Europeana® yra klasikinė floribunda rožė/krūmas (60–100 cm aukščio ir pločio), formuojanti pusiau pilnus, tamsiai raudonus žiedus (6–9 cm, 16–30 žiedlapių) kekėse su švelniu arbatos aromatu. Ji žydi pakartotinai nuo vėlyvo pavasario iki rudens, turi blizgančius lapus, gerą karščio toleravimą ir atsparumą ligoms.
- Būsena: 10
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Labai sveika |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Tamsiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |




-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)