FRESIA®
Aprašymas
Fresia® yra auksinės geltonos spalvos floribunda rožė, kuri auga maždaug 70 cm aukščio ir 60 cm pločio. Ji turi vidutinio dydžio iki didelių pilnavidurių žiedų (7–9 cm, 25–40 žiedlapių) kekeose, stiprų rytietiškai pikantišką aromatą (vilkdalgiai, pačulis, jazminas su lyčių ir vanilės natomis), ir ji pakartotinai žydi nuo vasaros pradžios iki šalnų. Puikiai atspari ligoms, šalčio tolerantiška, su blizgančiu lapynu ir spalva, kuri neblanksta saulėje – puikiai tinka klomboms, konteineriams ar gyvatvoms.
- Būsena: 19
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Citrininė geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Ši rožė vilioja paslaptingu, rytietišku mistiniu kvapu. Beveik narkotinis kvapas užburia vilkdalgių ir pačiulių užuominomis. Jis derinamas su jausmingais gėlių aspektais, panašiais į jazminą ar ylang-ylang. Vaisių natos, tokios kaip ličiai ir obuoliai, suteikia ypatingą harmoniją. Galiausiai kvape atsiskleidžia švelni aksominė vanilė ir abrikosai.Maksimalus kvapo intensyvumas pasiekiamas vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)