
-700x700w.jpeg)

-300x300w.jpeg)
HAPPY PIANO®
Aprašymas
Happy Piano® yra romantiška hibridinė rožė, kurios aukštis siekia 100–130 cm ir plotis — ~60 cm. Ji formuoja vidutinio dydžio, rutuliškus žiedynus (6–8 cm) su labai pilnais dulkėtai rožiniais žiedais (~90 žiedlapių), kurie kartojasi nuo vasaros iki šalnų, yra gerai atspari ligoms ir lietui, ir turi švelną aromatą — idealiai tinka klomboms, mažiems sodams ir vazonams.
- Būsena: 5
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 - 130 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Atsparus oro svyravimams |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Romantiška pastelinė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)