
HEIMATMELODIE®
Aprašymas
Heimatmelodie® yra ryški floribunda rožė, kuri auga ~80–100 cm aukštyje. Ji turi vidutinio dydžio (8–10 cm) dviejų spalvų žiedus — tamsiai rožinius viršuje ir sidabriniai rožinius apačioje —, kurie išsidėstę ant blizgančių, tamsiai žalių lapų fono. Puikiai atspari ligoms ir gausiai žydi pakartotinai nuo birželio iki rudens; suteikia klomboms ar kraštams ryškų kontrastą.
- Būsena: 2
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Tamsiai žalia, blizgi lapija |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryškiai rožinė su kreminiais baltais krašteliais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)