
KUNINGLIK KLAVER®
Aprašymas
RoyalPiano® yra nostalgiškas arbatinis hibridinis erškėtis iš Tantau. Jis auga vertikaliai, pasiekdamas maždaug 70–120 cm aukštį ir ≈50–70 cm plotį. Žiedai yra vidutinio dydžio (6–8 cm), sferiški, vėliau taurės formos, su sodriai avietine spalva, kurie formuojasi mažais kekėmis. Jis žydi pakartotinai nuo sezono vidurio iki rudens, yra labai atsparus lietui ir turi blizgų, sveiką lapyną. Žiedai gerai laikosi ant augalo ir vazose, tačiau neturi kvapo.
- Būsena: 9
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Kompaktiškas ir stiprus augimo tipas; Puikus atsparumas lietaus poveikiui; Puikiai tinka sodinti nedidelėmis grupėmis (idealiu atveju 4-5 tokie augalai 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas 45 cm), taip pat didelėse lysvėse, mišriose rožių lysvėse, hibridinių arbatinių rožių grupėse ir kt. deriniuose su daugiamečiais augalais; Gražios ir patvarios skintos gėlės. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Tamsi, sultinga avietinė raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)